L1030546.jpg

Hakkımda

Son yıllarda, bana kendini anlat sorusuna verdiğim yanıtı sizlerle de paylaşmak isterim.

Dijital teknoloji ve marka iletişimine 500 gr nefes terapisi, 2 tatlı kaşığı yaşam koçluğu, 1 tatlı kaşığı meditasyon, 1 çay kaşığı modern sanat ekledim ve karıştırdım. Üzerine alabildiğince farkındalık ve Wisdom 2.0 serperek akıllı fırına verdim. Fırından çıkınca sevgi çikolatası ve mutluluk şurubu ile süsledim. Yerken çocuklar, gençler ve yetişkinlerle oyunlar oynadım ve çok eğlendim. 

Yaşam pusulam SEVGİ.

Aşk, özgürlük, erdemli olmak, bilgelik, yaratmak ve üretmek değerlerim. Bu yüzden, aldığım tüm eğitimleri ve kendi üzerimde deneyip olumlu sonuçları gördüğüm teknikleri verdiğim seminerlerde, bireysel seanslarımda ve online danışmanlık ile paylaşıyorum.  

Aşkla yapılan herşeyin insana mutluluk getirdiğine inanıyorum.  

Yaşam amacım, insanların hayatın renklerini keşfetmelerini ve bu renklerle konuşmalarını, dans etmelerini, eğlenmelerini ve öğrenmelerini sağlamak.  nefes, meditasyon ve mindfulness teknikleri ile harmanladığım, eğlence garantili seminerler veriyorum. Seminerlerimde yaşama dair çok önemli ve özel kadim bilgiler paylaşıyorum.   

Kadınlar…

Kadınlar ve çocuklarla çalışmaktan ayrıca keyif alıyorum. Her yaştan kadınlara özel hazırladığım Kadın Kadına çalışmalarında dişi enerjimizi dengeliyoruz. Başarısız ilişkiler ve zor doğumlar sonrasında vücudumuza yerleşen toksinleri atıyoruz. Sağlığa, dengeli ilişkilere, bolluk berekete ve aşka nefes alıyoruz.

Gurbet…

Gurbetçi bir gelin olarak Almanya’nın Mainz şehrinde yaşıyorum. Frankfurt ve çevresine çok yakınım. Oğlumla ve eşimle uzun doğa yürüyüşlerine ve bisiklet gezilerine çıkmaya bayılıyorum. 

Kariyere gelirsek....

Anıl Altaş Brug, İzmir Karşıyaka’da doğup büyümüştür. Yüksek öğrenimini Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde tamamlamıştır. Londra Üniversitesi’nde finans matematiği, bilgi teknolojileri ve uygulamaları alanında yüksek lisans yapmıştır.

Marka iletişimi ve dijital pazarlama konularında yerel ve uluslararası internet girişimi projelerinde çalışmıştır. İş hayatında yaşadığı inişli çıkışlı deneyimler sonrası, dijital yaşam dengesini bulma yolunda Amerika, İngiltere, Almanya ve Türkiye’de aldığı akademik ve ezoterik eğitimlerle 2010 yılından itibaren paralel kariyeri olan Nefes Terapistliği, Meditasyon Öğretmenliği ve Farkındalık Koçluğu alanlarında kendini geliştirmeye başlamıştır.

2013 yılından itibaren çocuklar ve aileleriyle yaptığı çalışmalara hız vermiştir.

Kaliforniya Üniversitesi Bilinçli Farkındalık Araştırma Bölümü’nden (UCLA Mindfulness Awareness Research Center) farkındalık eğitimleri almış ve MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) eğitimlerini tamamlamıştır. Çocuklar, Meditasyon ve Farkındalık Çalışmaları kapsamında, Dr. Dan Siegel ve Debra Burdick’in seminerlerine katılmıştır. Lorraine Murray’nin eğitimlerini tamamlayarak kendisiyle farklı vakalar üzerinde çalışmıştır. Yurtdışında farklı kültürlerden çocuklar ve aileleriyle birlikte, kendi deneyimlerinden ve birikimlerinden derlediği Bir Nefes Masalı Seminerleri’yle, Nefes ve Farkındalık Oyunları oynamıştır.   
Avrupa’nın çeşitli şehirlerinde dijital yaşam dengesi kapsamında dijital beslenme üzerine seminerler vermektedir. Göçmen kadınlara yönelik Kadın Kadına Şifa Matineleri çalışmaları yapmakta ve kurumlara Mind Fitness Eğitimleri vermektedir.

New York Modern Sanat Müzesi (MoMa) ve Frankfurt Modern Museum für Moderne Kunst’tan çocuklar ve modern sanat konularında eğitimler almıştır.

Geleneksel Türk resim sanatımız ebrunun modernize edilmesi yönünde Burhan Ersan ile Reng-i Su çalışmaları yapmıştır. Bir yaşam öğrencisi olarak, kendisini heyecanlandıran her konuda eğitimlerine devam etmektedir. Yazarın ilk kitab MediaCat/Digitalage yayınlarından çıkan E-ticaret: Satışta Tsunami Etkisi’dir. Uluslararası Nefes Derneği, Transformal Nefes Vakfı ve Uluslararası Meditasyon Eğitmenleri Derneği üyesidir.

Heyyyy...

Buraya kadar okuduysan, artık gerçekten tanışma zamanımız geldi demektir. birnefesmasali@gmail.com adresine yolla bir merhaba.

Zor geldiyse, tık tık...facebook veya instagram

Tanışalım, konuşalım, paylaşalım...

Sadece nefesinle hayatın tüm renklerini doya doya yaşaman mümkün. 

Anıl Altaş Brug