Marka Ve İletişim Danışmanlığı

Marka ve İletişim Danışmanlığı ile pazarlama, reklam ve internet sektörlerindeki bilgi, iletişim ve tecrübelerimi Marka Doktoru Danışmanlık Programı, seminerler ve eğitimler ile müşterilerimle paylaşıyorum. Markasına değer katmak isteyen girişimciler, yeni iş kuranlar ve kişisel markasını güçlendirmek isteyen kişi ve kurumlarla çalışıyorum.

Eğer markanızı konumlandırmak, strateji oluşturmak, değer katmak ve satışlarınızı arttırmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Ayrıntılı özgeçmişim için tıklayınız.  

İletişim için info@renginefes.com adresine mail atmanız yeterli.    

RENKLERİN SİHİRLİ DÜNYASI SEMİNERİ

RENKLERİN SİHİRLİ DÜNYASI SEMİNERİ

 

 

Renk nedir, ne değildir? Renk Algı Oyunu, Renkler ve Tarihçesi, Renklerin Psikolojik Anlamları, Renkler ve Marka İlişkisi, Renklerin Şifa Gücü, Renkler ve Filmler

Hayatınıza RENK katacak seminerimiz 2 saattir. Seminer sonunda Anıl Altaş Brug, girişimciler, yeni iş kuranlar ve kişisel markasını güçlendirmek isteyenler için yazdığı kitabını imzalayacaktır. 

 

MARKA DOKTORU  STRATEJİK MARKA DANIŞMANLIĞI

MARKA DOKTORU

STRATEJİK MARKA DANIŞMANLIĞI

Danışmanlık programımız 4 hafta sürmektedir. Logo, websitesi, basılı materyaller, marka hikayesinin oluşturulması, hedef kitlenin belirlenmesi, geleneksel ve online pazarlama kanallarının oluşturulması, yıllık planlama yapılması gibi bir çok konuda ihtiyaca uygun olarak hizmet verilmektedir.  

ETKİLİ İLETİŞİM VE İNSANLARI ETKİLEME SANATI EĞİTİMİ

ETKİLİ İLETİŞİM VE İNSANLARI ETKİLEME SANATI EĞİTİMİ

 

Etkili İetişim, liderlik, insan ilişkileri ve yönetim becerilerine ciddi katkılar sağlar.

Eğitim katılımcılarına istedikleri zaman, istedikleri etkiyi yaratmak amaçlı özgüven ve enerjiyi sağlayacak araçları kazandırmak için tasarlanmıştır.

Eğitim programı, etkili kişisel iletişim teknikleri ve dinamikleri ile başlayıp, algının ince detaylarına ve oradan da sunum ve ilişki geliştirmek için gereken tüm etkilere uzanan keyifli bir yolculuktur.