Nefes, Farkındalık ve Ebru Atölyeleri

Çocuklara ve anne-babalara özel Nefes ve Ebru Atölyeleri yapıyorum. Çünkü, çocuk yaşlarda kazanılan nefes alışkanlığı kolay kolay unutulmuyor. Ve emin olun, tahmininizden çok daha fazla çocuk ters veya limitli nefes alışkanlıklarına sahip. Rahat olun, bu sizin iyi veya kötü bir ebeveyn olmanızla bağlantılı değil. Ancak, 21. Yüzyılda, çocuğunuzun ve kendinizin nefes analizini bir terapistle birlikte yaptırmanız yaşam kaliteniz için gerçekten çok önemli ve faydalı.

 Çalışmalarımızla ilgili videomuzu izlemek için tıklayın. 

 

Atölye çalışmalarımda, her çocuğa özel nefes analizi yaparak, anne baba ile daha sonra yapacakları nefes alıştırmaları veriyor, farklı teknikler gösteriyorum.  

Çalışmalarımızla ilgili videomuzu izlemek için tıklayın. 

Farklı Nefes Teknikleri

Farklı Nefes Teknikleri

Aile, çocuğunu farklı bir ortamda gözlemleme ve birlikte harika bir aktivite yapma şansına sahip oluyor. Ebru yaparken ise, öğrendikleri nefes tekniklerini kullanıyorlar ve çok eğleniyorlar.

Mutlu cocuklar, mutlu aileler

Mutlu cocuklar, mutlu aileler

 

Ebru, beden, zihin ve ruhun birleşiminden oluşan meditatif bir sanat dalı. Ebru yaparken, ailenin çocuğa müdahalesine, çocuğun hayal gücüne, nefesi nasıl kullandığına bakarak geri bildirimler veriyorum.