Theta Şifası 

Beyin frekansınızı değiştirin, hayatınız değişsin….

 

Theta Healing® yaşamınızı değiştirecek mucize şeklinde tariflenmektedir. Theta, derin ve güçlü meditasyon ve dualarla evrendeki yaşam enerjisini kullanarak; Bilinçaltı ve bilincinizdeki kısıtlanmış inançları değiştirebileceğiniz, hayatınızda arzuladığınız her ne var ise yaratmanıza yardımcı olan bir tekniktir.

 

Beynimiz beş ayrı frekansta titreşir. Bunlar Alfa, Beta, Theta, Delta ve Gamma’dır. Zihnimizdeki her düşüncenin bir enerjisi vardır, son bilimsel araştırmalarda düşünce enerjisinin görüntüleri yayınlandı. Zihninizdeki düşünce pozitifse, pozitif, negatifse negatif sonuçlar doğurur. Sevgiyi düşünürse sevgiyi, aşkı düşünürse aşkı, üzüntüyü düşünürse, üzüntüyü deneyimler. Negatif düşünceler negatif inançlar oluşturur.

Yanlış negatif inançlar yanlış yaşamlar doğurur. Negatif inancınızı bulup, değiştirerek pozitif bir yaşam yaratabilirsiniz.

Theta çalışmasıyla bilinçaltı ve bilincinizdeki olumsuz inançları değiştirebilir, vücudunuzun içinde neler olup bittiğini görebilir, hayatınızda olmasını istediğiniz, tüm niyetlerin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda beden ve zihnin şifalanmasını, bağışıklık sisteminizin kuvvetlenmesini, yaratıcılığınızın en yüksek düzeyde ortaya çıkmasını sağlayabilir, endişelerinizi azaltarak huzurlu ve mutlu olabilirsiniz.

 

Theta Healing® Seansları

Theta seansları karşılıklı ya da Skype üzerinden yapılabilmektedir.

Özel Seans: Arzu ettiğiniz bir konu üzerine birebir yapılan çalışmadır. Yaklaşık 1,5 saat sürmektedir.

 

Theta Dalgalarının Faydası Ne Olabilir?

Bilim adamları E.E.G ile yapmış oldukları deneylerde mutluluk ve huzurun bu dalga boyunda deneyimlendiğini tespit etmişlerdir. Bu dalga boyunda iken kolayca bilinçaltı ile bağlantıya geçebilir. Aynı zamanda evrendeki temel yaşam enerjisi ile bağlantıda oluruz.

ThetaHealing® ile inanç, duygu, düşünce ve hayatımıza aldığımız deneyimlerde ani değişiklikler yapabiliriz. Aynı zamanda yaratıcı, allah, evren, güç (her ne şekilde adlandırıyorsanız) aracılığıyla evrende var olan herhangi bir bilgi, öngörü ve yaratıcılıği kendinize yükleyebilir, fiziksel,duygusal ve ruhsal anlamda kendimizi iyileştirebiliriz. Yüklediğimiz yeni öğretiler ile geri dönülmeyecek şekilde inançlarımızı dönüştürmek mümkündür. Theta Healing® tekniğinde Kinesioloji-Kas Testi de kullanılmaktadır. Kinesiloloji-Kas Testi bilinçaltında depolanmış inanç ve duyguların nasıl performe ettiiği gösteren doğal bir dedektördür. Sizin için doğru anlamı olan bir şey söylediğinizde veya düşündüğünüzde bilinçaltınızın elektromanyetik alanı ile pozitif titreşmeye başlar. Sizin için doğru olmayan bir şey söylediğiniz ve düşündüğünüzde ise bilinçaltınız elektromanyetik alanınıza negatif titreşim yollar.

 

ThetaHealing®ten Beklentim Ne Olabilir?

Derindeki inançlarımızla karşılaştığımızda genelde duygusal anlamda reaksiyon göstererek, dibe vurduğunuzu hissedebilirsiniz. En derindeki inançlar;

  • Yaratıcı ile olan bağlantının kopması
  • Sevgiyi kaybetme
  • Değersizlik, kaybetme, güvensizlik, endişe ve korkuları içerir.

 

Derindeki inançlar değiştirilerek; kişi

  • Eksik olan yeteneklerini,
  • Nasıl değerli olunabileceği,
  • Nasıl güvende ve sevgide kalınacağı
  • Endişelerin nasıl yok edileceği
  • Geçmiş travmaların etkisi ile inançların kısıtlaması olmadan nasıl yaşanabileceği
  • Eski inançlarını serbest bırakmanın nasıl hissettireceğinin farkına varır. Sonunda kişi yeni kazanılan inançların gücünü hisseder. Yeni inançlarla nasıl yaşayacağı, nasıl güvende ve değerli olduğunun farkına varır.